top of page

KONTAKTY

NAŠE HODNOTY

SPOKOJNOSŤ: Za všetkým čo v našej spoločnosti FIMLUX, s.r.o. robíme, je snaha dosiahnúť spokojnosť našich zákazníkov, zamestnancov, dodávateľov a obchodných partnerov. Každý zákazník je náš najdôležitejší zákazník a pre jeho spokojnosť vždy urobíme 100%.

ORIGINALITA:  Zhotovujeme terasy, fasády, prístrešky a pokladáme interierové podlahy s originálnym dizajnom, ktoré sú zároveň kvalitné a funkčné. Naše riešenia sú pre každého zákazníka jedinečné a každé dielo predstavuje originál.


RAST: Snažíme sa neustále prekonávať očakávania našich zákazníkov. Nestojíme na mieste, hľadáme nové riešenia, sledujeme trendy v zahraničí a inšpirujeme sa novými vedeckými poznatkami..

POCIT: Z nového produktu/výrobku spoločnosti FIMLUX, s.r.o. budete mať nielen radosť, ale aj dobrý pocit. Za každou terasou/prístreškom/obkladom sa ukrýva príbeh, ktorý ho robí výnimočným.

URČUJEME SMER: Snažíme sa stať lídrami v našom odvetví a byť vzorom v stále sa meniacom prostredí. Chceme na trh vstupovať s inováciami vždy ako prví.

CENTRÁLNY DISPEČING

Vaša správa bola odoslaná

Firma Fimlux  Vám vyrieši problémy s interiérovými podlahami, extériérovými terasami, prípadne pomôžeme s rôznymi atypickými požiadavkami. Dodáme vám drevené terasové dosky podľa vašich požiadaviek, postavíme altánok, terasu či zveľadíme balkón. Pracovníci firmy majú viac ako 20 ročné skúsenosti s ponúkaným sortimentom. V oblasti exteriérových terás máme najdlhšie skúsenosti na trhu a realizovali sme tie najnáročnejšie práce.

Predávame a svojim zákazníkom ponúkame len také riešenia o ktorých si myslíme, že majú pre zákazníka najlepší pomer úžitnej hodnoty k cene. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka a zároveň aj spokojnosť naša. Ku všetkým tovarom poskytujeme služby, na niektoré dodávky aj služby dlhoročné. Samozrejmosťou je dodávka údržbových systémov, bezplatné poradenstvo a nadštandardný je aj prístup ku prípadným reklamáciám.

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte a píšte, prípadne volajte. Kedykoľvek.

PREVÁDZKA

LIPTOVSKÝ 

MIKULÁŠ


Palúčanská 32

03101, Liptovský Mikuláš

mobil: +421 911 55 33 82

bottom of page