top of page

VINYL - WINFLEX

693 VELVET OAK int.jpg

Cenník

informujte sa o cenách všetkých dekorov vinylovej podlahy v prehľadnom zozname

Luxusná vinylová podlaha je obľúbenou voľbou pre moderné domy, ktorej rastie popularita pri majiteľoch domov. Nielenže je luxusná vinylová podlaha technologicky dokonalý výrobok, ale je aj perfektnou voľbou pre rýchly moderný životný štýl. Je mimoriadne rezistentná, má nízke nároky na údržbu a je jednoduchá na kladenie. Kladenie vinylovej podlahy je jednoduché, rýchle a cenovo veľmi prístupné. Jej prístupná cena, pohodlie, nenáročná údržba a estetický vzhľad vyhovuje modernému životnému štýlu. V prípade vinylovej podlahy môžete vyberať medzi rôznorodými spektrami vzhľadu, od vinylovej podlahy podobajúcej sa na drevo, do dokonalej kópie kamenných alebo keramických obkladov. Luxusná vinylová podlaha tieto materiály kopíruje ako v textúre tak aj vo vzhľade, ale je oveľa menej náročná na údržbu a cenovo veľmi prístupná. Dizajny sú navrhnuté, aby doplňali každý priestor, takže ak pokladáte vinylovú podlahu, pokladáte zároveň pevný základ komfortu a štýlu vo vašom domove.

PREDNOSTI VINYLOVEJ PODLAHY WINFLEX

 • CLICK systém - Jednoduchá inštalácia – Winflex click systém vám umožňuje jednochú inštaláciu bez potreby špečiálneho náradia

 • V – Groove - V-špára – skosené hrany prispievajú k prírodnému vzhľadu podlahy a vytvárajú harmonický a elegantný celok

 • PU LAYER - PU ochranná vrstva – Winflex dosky majú povrch chránený PU vrstvou, ktorá chráni podlahu proti škrabancom a prachu

 • EASY TO CARE -Jednoduchá údržba – vďaka PU ochrannej vrstve je údržba podláh nezvyčajne jednoduchá

 • VODEODOLNÁ - Vďaka unikátnemu zloženiu sú dosky Winflex vodeodolné, t.j. sú tiež vhodné k použitiu do kúpeľne, kuchyne či práčovne.

 • STABILITY - Rozmerová stálosť – Winflex Pro, Pro click, Pro Click Stone, Star, Domestic a Grande dosky obsahujú vrstvu sklenných vlákien, ktoré zvyšujú rozmerovú stabilitu. Zmršťovanie je pod 0,25%, čo je podľa noriem a štandardov EU.

 • ECO - Šetrné k životnému prostrediu – Winflex podlahy sú vyrábané technológiou, ktorá nasleduje ekologické trendy. Podlahy neobsahujú ftaláty a úspešne spĺňajú antibakteriálne testy.

 • VOC TEST A+

1.) ochranná PU vrstva

2.) nášľapná vrstva   

3.) PVC dekor fólia 

4.) horná PVC vrstva

5.) stabilizačná mriežka

6.) stredná PVC vrstva

7.) spodná PVC vrstva 

8.) click spoj

1.) ochranná PU vrstva

2.) nášľapná vrstva   

3.) PVC dekor fólia 

4.) stredná PVC vrstva

5.) spodná vrstva

VINYL - BEAUFLOR

Vinylové dosky alebo luxusné vinylové dlaždice (LVT) sú viacvrstvové podlahové materiály. Kolekcia Beauflor® Podium ponúka vinylové dosky vynikajúcej kvality v rôznych moderných prevedeniach, ktoré sa podobajú vzhľadu prírodných materiálov ako drevo alebo kameň.

Dosky pozostávajú z niekoľkých vrstiev, z ktorých každá má špecifickú funkciu:

Revolučná základná doska RCB (Rigid Composite Board) našich vinylových podláh zaručuje stabilitu a pevnosť. RCB umožňuje inštaláciu nad všetky existujúce tvrdé podlahy s malou alebo žiadnou prípravou podkladu.

Akustická vinylová dekorácia, ktorá zaisťuje najlepšie zníženie zvuku na trhu.

Vrstva na opotrebenie robí naše vinylové dosky veľmi trvanlivé a vhodné pre oblasti s vysokou premávkou. Nikdy sa nemusíte obávať umiestňovania ťažkého nábytku na podlahu Podium.

Horná vrstva pozostáva z ochranného laku PU, aby boli vaše vinylové podlahy odolné proti poškriabaniu a vodotesné.

 1. ochranný PU lak

 2. nosná vrstva

 3. akustická vinylová dekorová vrstva

 4. RCB s 4-stranným Dream click

PREČO SI VYBRAŤ KLIKACIE VINYLOVÉ PODLAHY?

Inštalácia podlahy nikdy nebola tak jednoduchá, ako s našimi 4-strannými klikacími vinylovými doskami, ktoré sa dajú ľahko inštalovať na akýkoľvek typ podkladu. Získajte kreatívnu a krásnu podlahu s teplým vzhľadom dreva, alebo vzhľad elegantnej dlaždice. Potrebujete presvedčivejšie argumenty? Objavte všetky prekvapujúce výhody našich vinylových podláh.

1.) ŽIADNA PRÍPRAVA PODKLADU

Vďaka našej pokročilej technológii RCB (Rigid Composite Board) môžete nainštalovať pódium podlahy na takmer akýkoľvek typ podkladu, a to dokonca aj na existujúcu dlaždicovú podlahu bez pretlačenia starých kachličkových spojov.

2.) SUPER ĽAHKÉ DOSKY

Rigid Composite Board (RCB) robí podlahové dosky až o 30% ľahší ako iné klikacie podlahy, takže je ľahké s nimi manipulovať, prepravovať a inštalovať. Dosky sú ľahké, ale veľmi silné.

3.) RÝCHLA A JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

4-stranný systém zámku DreamClick je najlepší na trhu LVT. S pevnosťou zámku 500 kg sú pódiové podlahy silné a môžu byť inštalované oveľa rýchlejšie ako tradičné klikacie systémy.

4.) KLIKNUTIE A ZHODA

Vďaka pódiu kliknite na vinylové dosky a vytvorte si vlastný jedinečný vzor podlahy. Ak chcete uľahčiť život, môžete vďaka uzamykaciemu systému DreamClick® dokonale kombinovať dosky a dlaždice.

5.) SUPER SSSSSSILENT PODLAHA

Pódium je až o 50% tichšia ako iné podlahy LVT. Vytvára jemný zvuk pri prechádzaní a znižuje prenos zvuku do miestností nižšie, čo je ideálna podlaha napríklad pre byty.

6.) 100% VODOTESNÉ

Hľadáte podlahu, na ktorú sa postavia mokré a špinavé topánky alebo labky? Alebo k deťom, ktoré premieňajú vašu kúpeľňu na bazén? Potom naše podlahy Podium dosky sú práve to, čo potrebujete. Sú 100% vodotesné, takže sú ideálne aj na inštaláciu vo vašej kúpeľni a kuchyni.

7.) JEDNODUCHÉ ČISTENIE

Naše klikacie vinylové dosky sú veľmi odolné. Vďaka ochrannému polyuretánovému laku sa podlaha ľahko čisí a chráni ho proti každodennému opotrebovaniu. Všetko, čo potrebujete, je príležitostné zotretie s mokrým mopom a štandardnými čistiacimi prostriedkami.

8.) POHODLIE A TEPLÝ DOTYK

Podiumové vinylové podlahy predstavujú komfort v najčistejšej forme. Podlaha je teplá pod nohou pre chladné zimné večery. Vinylové podlahy majú dobré vedenie tepla, čo z nich robí ideálne riešenie pre podlahové kúrenie.

9.) VEĽKOSTI XXL

Veľkosť vinylovej dosky vizuálne ovplyvňuje priestorové vnímanie miestnosti a umožňuje rýchlejšiu inštaláciu. Preto je naša kolekcia vinylových dosiek k dispozícii aj vo veľkosti XXL.

10.) 100% RECYKLOVATEĽNÉ

Vinylové podlahy Beauflor® sú vyrobené z recyklovateľného a obnoviteľného materiálu a prechádzajú výrobným procesom, ktorý vyžaduje menej energie na výrobu a uvoľňovanie nižších emisií do životného prostredia. To robí vašu podlahu perfektnou podlahou pre svet zajtrajška.

bottom of page